-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 131 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 15004

3D Oyunlar » Zombili Köşk   |   Bu oyun 54121 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Zombili Köşk Oyunu Açıklaması Bu oyunumuz içerisinde zombilerle dolu korkunç bir şatonun bahçesinde başlıyor. Bahçede yerin altında çıkan zombilerle mücadele ediy

Bu oyunumuz içerisinde zombilerle dolu korkunç bir şatonun bahçesinde başlıyor. Bahçede yerin altında çıkan zombilerle mücadele ediyoruz. Zombileri öldürürken mermi sayımız azalıyor, bu nedenle bahçede bulunan yeşil kutuları toplayarak mermilerimizi, pil görünümündeki şeyleri toplayarak da enerjimizi çoğaltıyoruz.

Not: Oyunumuzun boyutu büyük olduğu için tam ekran modunda oynamanız gerekiyor. Oyununda boyotu büyük olduğu için yüklenmesini biraz beklemek zorundasınız.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra 'START' butonuna basıyoruz ve oyun için belirlenmiş üç zorluk derecesinden - easy (basit), diffcult (orta), insane (zor) - birini seçerek oyunumuza başlıyoruz. Oyunu ilk defa oynuyorsanız basit seçeneği ile başlamanızı tavsiye ederiz. Zira zorluk derecesine göre zombilerin gücü de değişiyor.

Oyunun Tuşları: Oyun yön tuşları ile oynanıyor. Farenin sol tuşu ile ateş edip sağ tuşu ile mermimiz bitince silahın dipçiğini vurarak zombileri etkisiz hale getiriyoruz. 'Space' boşluk tuşu ile zıplayabiliyoruz. 'P' tuşu ile oyunu durdurabiliyoruz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı