-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 67 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 30215

2 Kişilik Oyunlar » SmackDown 2 Kişilik   |   Bu oyun 942527 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

SmackDown 2 Kişilik Oyunu Açıklaması SmackDown hayranlarının oynayabileceği flash ve 2 kişilik SmackDown oyun versiyonu. Oyunda amacımız kendi SmackDown karakterimizi oluşturmak ve

SmackDown hayranlarının oynayabileceği flash ve 2 kişilik SmackDown oyun versiyonu. Oyunda amacımız kendi SmackDown karakterimizi oluşturmak ve tüm rakiplerimizi tek tek yenerek Dünya SmackDown Þampiyonu olmaktır.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra '1 Player' seçeneği ile bilgisayara karşı ya da '2 Player' seçeneği ile arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz.

Kontrol Tuşları: Tek kişiliği seçtiğinizde; 'Klavye Yön Tuşları' ile hareket ettiriyorsunuz.'I' tuşu ile yumruk 'O' tuşu ile tekme atabiliyorsunuz. 'I ve O' tuşlarına aynı anda basarak rakibinizi tutabiliyorsunuz. Rakibinizi tuttuktan sonra bu iki tuşa seri bir şekilde basıp onu kavramaya çalışacaksınız. Rakibinizi kavradıktan sonra bu iki tuştan herhangi birine basarak yere fırlatıyorsunuz. Rakibiniz sendeleyip yere düştüğünde 'P' tuşu ile rakibinizin üstüne atlayıp onu yenebiliyorsunuz.

İki kişiliği seçtiğinizde; soldaki oyuncu 'A,S,D,W' tuşları ile hareket ettirilip yumruk, tekme ve zıplama için sırası ile üst kısımdaki '1,2,3' rakamlı tuşları kullanabilir.
Sağdaki oyuncu ise; 'Klavye Yön Tuşları' ile hareket ettirip yine yumruk, tekme ve zıplama için sırası ile sağ kısımdaki '1,2,3' rakamlı tuşları kullanabilir.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı