-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 153 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 1741

3D Oyunlar » Need for Speed Shift   |   Bu oyun 155983 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Need for Speed Shift Oyunu Açıklaması Efsanevi oyun Need For Speed oyun ailesinin en yeni ferdi olan Need For Speed Shift benzeri 3D bir oyun. Oyunun orjinal adi 'Burnin Rubber 3't

Efsanevi oyun Need For Speed oyun ailesinin en yeni ferdi olan Need For Speed Shift benzeri 3D bir oyun. Oyunun orjinal adi 'Burnin Rubber 3'tür. Amacımız yarışçı profili oluşturarak yarışlara katılmak ve arabamızı modifiye edip güçlendirmek.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra 'START' butonuna basıyoruz. Eğer ilk oynayışımızsa 'NEW DOMINATION', eğer kaldığımız yerden devam etmek istiyorsak 'CONTINUE DOMINATION' butonlarından birine basıyoruz. Karşımıza gelen ekrandan 'CLICK HERE TO ENTER YOUR DOMINATION' kısmına tıklayarak profil ismimizi oluşturuyoruz ve 'NEXT' butonuna basıyoruz. Dünya haritasında yarışacağımız alanı seçip tekrar 'NEXT' diyoruz. İlk oynayışımızda sadece Amerika'dan yer seçebiliyoruz. Yarıştıkça diğer ülkeler ve etaplar da açılacaktır. Garaj kısmından üst sekmelerde bulunan seçenekler ile çeşitli arabalar ve arabamıza ilave edeceğimiz çeşitli eşyalar bulunmaktadır. Ancak bazıları yarıştıkça açılıyor. Açık olanları 'Mouse' (fare) ile aracımızın üstüne sürükleyip bırakarak montaj edebiliyoruz. İlk oyunumuzda sadece bize verilenle yetinmek zorundayız. Arabamızı da seçtikten sonra tekrar 'NEXT' diyoruz ve oyuna başlıyoruz.

Kontrol Tuşları: Oyun klavye yön tuşları ile oynanıyor. 'Shift' drift (kaydırma), 'Z' birinci silah, 'X' ikinci silah, 'C' arkayı göstermeye, 'P' oyunu durdurmaya, 'M' sesi kapatmaya yarıyor.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı