-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 143 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 14975

3D Oyunlar » Mağazada Hırsız Yakala   |   Bu oyun 209214 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Mağazada Hırsız Yakala Oyunu Açıklaması Bu oyunumuzda güvenlik görevlisi olarak yüzyılın icadı gösterilen cincır ile mağaza hırsızlarının peşine düşüp, mağazanın hu

Bu oyunumuzda güvenlik görevlisi olarak yüzyılın icadı gösterilen cincır ile mağaza hırsızlarının peşine düşüp, mağazanın huzuru ve güvenliğini sağlıyorsunuz.

Not: Oyunun boyutları büyük olduğu için tam ekran modunda oynamanız gerekiyor.

Nasıl Oynanır: Oyunumuz yüklendikten sonra 'NEW GAME' ve ardından 'PLAY'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Mağaza 'A', 'B' ve 'C' bloklar olmak üzere üç binadan oluşuyor. Sol alt bölümde mağazanın haritası bulunmaktadır. Herhangi bir hırsızlık olayı durumunda sol altta hangi bloğa ve nasıl gideceğimiz gösteriliyor. Böyle bir ihbar aldığımız zaman haritada hırsız sarı nokta ile gösteriliyor ve cincır'ımızı kullanarak en erken şekilde hırsızın üstüne doğru sürüp onu etkisiz hale getiriyoruz. Cincır ile hırsıza çarptığımız anda cincır'daki gizli elektrik akımı onu etkisiz hale getiriyor. Hırsızı yakaladıktan sonra ihbarı aldığınız blokta kırmızı nokta ile gösterilen yere gidip ihbar ışığını kapatmış oluyoruz. Ancak dikkat etmemiz gereken bir nokta olarak, hırsızı etkisiz hale getireyim derken mağaza müşterilerine çarpmamak. Müşterilere çaprtığınız her seferinde sağ altta gösterilen 'Customer Care' müşteri memnuniyeti azalacaktır.

Oyun Tuşları: Oyunu yön tuşları ile oynuyoruz. 'P' tuşu ile oyunu durdurabiliyoruz.

Ek Bilgi: Oyun içinde almamız gereken hediyeler;
SCORE BONUS: 500 puan,
TIME BONUS: 30 saniye kazandırıyor
ALARM BONUS: Hırsızları yakaladıktan sonraki açık olan alarmları otomatik kapatıyor,
TURBO BONUS: 10 saniye boyunca hızlı gidebiliyoruz,
TAZER BONUS: 20 saniye boyunca cincır'ın her yerinden elektirik çıkıyor. Hırsızın yanında bile olsanız etkisiz hale getirebiliyorsunuz bu bonus ile.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı