-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 88 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 38002

Hedef - Nişan Oyunları » Domuz Gribini Durdur   |   Bu oyun 12569 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Domuz Gribini Durdur Oyunu Açıklaması 2009'un korkulu rüyası Domuz Gribi'ni ülkemize sokmamaya kararlıyız. Bu nedenle uzmanlarımızın geliştirdiği bir aşı ile domuz gribini yok

2009'un korkulu rüyası Domuz Gribi'ni ülkemize sokmamaya kararlıyız. Bu nedenle uzmanlarımızın geliştirdiği bir aşı ile domuz gribini yok edecek bir bazuka geliştirildi. Üzerimize doğru gelen domuzları bu silah ile etkisiz hale getiriyoruz.

Nasıl Oynanır: Oyunumuz yüklendikten sonda üst kısımda 'PLAY' tuşuna tıklıyoruz ve oyunumuza başlıyoruz. Oyunda üzerimize gelen domuzları bazukamızın ucundaki aşı ile etkisiz hale getiriyoruz. Bazukayı sol mouse (fare) tuşu ateşliyoruz. Atışımızın hızını tuşa daha uzun ya da kısa basarak ayarlıyoruz. Yani şırıngaları daha uzağa fırlatmak için daha uzun basılı tutuyoruz. Mouseyi aşağı yukarı hareket ettirerek de atış yapacağımız yeri belirliyoruz.

Not: Þapkalı domuzlar en tehlikeli domuzlar. Çünkü bu domuzları vurabilmek için sadece vücut kısmına nişan almalısınız. Þapkasına şırınga işlemiyor!

Haydi arkadaşlar domuz gribini henüz ülkemize girmemişken durduralım.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı