-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 107 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 22973

Beceri Yetenek Oyunları » Domuz Gribi   |   Bu oyun 14178 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Domuz Gribi Oyunu Açıklaması Hızla yayınlan Domuz Gribi Hastalığı'nın benzeri bir oyun. Meksika'da başgösteren bu hastalık hızla dünyanın her yerine yayılıyor. Bu oy

Hızla yayınlan Domuz Gribi Hastalığı'nın benzeri bir oyun. Meksika'da başgösteren bu hastalık hızla dünyanın her yerine yayılıyor. Bu oyun hastalığın nasıl yayıldığının mantığını kavramamız için birebir.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra, 'Start Infecting' ve ardından 'Click to Play' diyoruz. Karşımıza gelen pencerede ortamdaki insanların yüzde kaçına bu virüsü bulaştıracağımızı yazıyor. Giriş seviyesinde %20 ile başlıyoruz. Yeni seviyelerde bu oran artıyor. 'Get Sneezing' diyip oyuna başlıyoruz. Yeni seviyeye geçtiğimizde 'Next Level' diyoruz.

Kontrol Tuşları: Oyun yön tuşları ile oynanıyor. Caddede insanların en kalabalık olduğu bir yere gidip 'Space' (boşluk) tuşu ile hapşırıyoruz.

Not: Bu virüsün sadece oyun çapında kalmasını dileriz. Ama insan olarak bizler kendi üstümüze düşen sorumlulukları yerine getirmeliyiz. Bu bilinçle ilk önce domuz gribinden korunma yolları'nı öğrenmekte fayda var.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı