-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 157 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 4161

Beceri Yetenek Oyunları » Dünyanın En Güçlü Adamı   |   Bu oyun 96949 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Dünyanın En Güçlü Adamı Oyunu Açıklaması Her sene dünyanın en güçlü adamlarının yarıştığı ve dünyadaki adı 'World's Strongest Man' yarışmasının güzel bir oyun versiy

Her sene dünyanın en güçlü adamlarının yarıştığı ve dünyadaki adı 'World's Strongest Man' yarışmasının güzel bir oyun versiyonu. Oyunda amacımız birbirinden zorlu ve kas gücü gerektiren etapları en iyi derece ile bitirip dünyanın en güçlüsü olduğunuzu ispatlamak.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra 'PLAY' diyoruz ve karşımıza gelen ekrandaki kutucuğa ismimizi girip 'OK' tuşuna basıyoruz. Sonra isterseniz 'CHALLENGE MODE' ile şampiyonaya katılabilir, isterseniz de 'FREEPLAY MODE' ile istediğiniz bir etapta diğer rakipler olmadan kendinizi sınayabilirsiniz. Size uygun olanı seçip yarışmaya başlıyorsunuz.

Kontrol Tuşları: Her etapta mutlak surette kullandığımız tuşlar 'B' ve 'N' tuşlarıdır. Bu iki tuşada hızlı bir şekilde basıp güç çubuğunuzu sürekli üst seviyede tutmalısınız. Sadece varil fırlatma etabında güç çubuğunuzu doldurup varili dengeli bir şekilde fırlatmak için 'Space' (boşluk) tuşunu da kullanıyorsunuz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı