-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 103 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 15272

3D Oyunlar » Buz Devri - Dinozorların Þafağı   |   Bu oyun 112260 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Buz Devri - Dinozorların Þafağı Oyunu Açıklaması Sinemalarda izlenme rekoru kıran 'Buz Çağı 3: Dinozorların Þafağı' filminin 3D oyununu oynamaya ne dersiniz. Amacımız etrafımızdaki

Sinemalarda izlenme rekoru kıran 'Buz Çağı 3: Dinozorların Þafağı' filminin 3D oyununu oynamaya ne dersiniz. Amacımız etrafımızdaki mavi, eflatun ve yeşil renkli yanardağlardan topladığımız kristalleri dinazorun üstüne atarak onu bize verilen süre bitmeden etkisiz hale getirmek.

Editörün Notu: Oyun yüklendikten sonra 'PLAY NOW' ve 'PLAY' diyoruz ve oyunumuza başlıyoruz.

Kontrol Tuşları:Oyun yön tuşları ile oynanıyor. Sağa sola hareket etmek için sağ sol yön tuşları. Alçalmak için yukarı yön tuşu ve yükselmek için aşağı yön tuşlarına basıyoruz. (Uçak oyunlarındaki mantık ile aynı) 'Z' tuşu ile kuşu sabitliyoruz. Yani olduğumuz yerde uçuyoruz. 'Spacebar' (boşluk) tuşu ile de kristali fırlatıyoruz. Burada dikkat etmeniz gereken kristali fırlatırken dinozor karşınızda olmalı. Yani tam altınızdayken vuramazsınız. İleriye doğru fırlatıyor. Bir seferde 5 kristal alabilirsiniz. Bitince etrafınızdaki yanardağların üstünden geçerek kristal toplayabilirsiniz. Dinozorun canı sağ altta, bitirmeniz gereken sürede sol kısımda gösterilmektedir.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı