-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 97 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 2145

Zeka Şans Oyunları » Blok Düşür   |   Bu oyun 16369 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Blok Düşür Oyunu Açıklaması Son derece akıl gerektiren bir zeka oyunu. Oyun ilerleyen etaplarda gittikçe daha zor ve daha düşündürücü oluyor. Oyundaki amacımız elması

Son derece akıl gerektiren bir zeka oyunu. Oyun ilerleyen etaplarda gittikçe daha zor ve daha düşündürücü oluyor. Oyundaki amacımız elması diğer blokları düşürerek en son damalı bloğun üstüne getirmek. Elaması üstünden kaldırdığımız her blok denizin içine batmaktadır. Amacımız tüm blokları bitirmek olduğu için bir kattan yüksek blokların üstüne iki kere gitmek ve elması zıplatış planımızı buna göre yapmak zorundayız.

Kontrol Tuşları: Oyun yön tuşları ile oynanıyor. Her defasında bir adet blok zıplatıyor. Ancak 'Shift' tuşuna basarak iki blok öteye zıplatabiliriz elmasımızı. Sağ üstte blokların tepeden görünümleri mevcut. Hareket planınızı yaparken yukarıdaki bu unusuru unutmayınız. Sol üstte geçtiğiniz her bölümün kodu verilmektedir. Oyun çok elli olduğu için kaldığınız yerden devam edebilmeniz için bu kodları kaydetmenizde fayda var.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı