-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 87 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 38929

Çizgi Film - Sinema Oyunları » Ben 10 Kuşak Canavarı   |   Bu oyun 95318 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Ben 10 Kuşak Canavarı Oyunu Açıklaması Ben 10 ile yeni maceraya ne dersiniz. Ben 10 bu macerasında yine canavarlarla savaşıyor.Nasıl Oynanır: Oyunumuz yüklen

Ben 10 ile yeni maceraya ne dersiniz. Ben 10 bu macerasında yine canavarlarla savaşıyor.

Nasıl Oynanır: Oyunumuz yüklendikten sonra sağ alttaki 'Play' butonuna basınız. Karşımıza gelen ekranda kontrol tuşları gösteriliyor. Amacımız çevredeki anahtarları toplayarak kilitli kapıları açıp bir sonraki ele geçmek. Tabi bunu yaparken canavarları yok etmeyi ve canınızı bitirmemeyi unutmayın.

Kontrol Tuşları: Oyun yön tuşları ile oynanıyor. İlk başta canavarımız silahsız olduğundan fıçı ya da kutuların içindeki silahları almamız gerekiyor. Bunu yapmak için kutuya doğru dönük olup 'Space' (boşluk) tuşuna basmalısınız. Bu sayede kutuların içindeki mermileri alıyoruz. Her kutu bize 20 adet mermi veriyor. Boşa kullanmayın bunları, sadece yaratıklara karşı kullanın. Yaratıklara ateş etmek için de yine 'Space' tuşunu kullanıyoruz. 'X' tuşu ile yaratığımızı yuvarlatarak gideceği yere daha hızlı varmasını sağlıyoruz. 'P' tuşu ile oyunu, 'S' tuşu ile de sesi durdurabiliyoruz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı