-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 182 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 1420

3D Oyunlar » Arabaların Savaşı 2   |   Bu oyun 136057 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Arabaların Savaşı 2 Oyunu Açıklaması Arabaların Savaşı oyununun 2. versiyonu olan bu oyunda savaş daha da kızışmışsa benziyor. Hem savaşılan mekanlar hem de arabalar daha geli

Arabaların Savaşı oyununun 2. versiyonu olan bu oyunda savaş daha da kızışmışsa benziyor. Hem savaşılan mekanlar hem de arabalar daha geliştirilmiş ve tabi ki çok daha zor bir mücadele bizi bekliyor.

Not: Oyunun boyutları büyük olduğu için Tam Ekran modunda oynamanız gerekmektedir.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra sağ alttaki 'PLAY' butonuna basınız. İlk başladığımızda bize sadece taksi savaşçı araba veriliyor. Diğer arabaları kullanabilmemiz için biraz savaşıp para toplamamız gerekiyor. Diğer arabaların ve silahların fiyatları altlarında yazmaktadır. Arabamızı seçtikten sonra 'CONTINUE' butonuna tıklıyoruz. Karşımıza çıkan pencerede üç ayrı savaş mekanı gözüküyor. (MAYA RUINS, SWAMP, CEMETERY) İlk oyunumuz olduğu için sadece MAYA RUINS savaş mekanını seçme hakkımız var. Buradaki 'EASY' butonuna tıklayarak savaşa başlıyoruz. Oyuna standart silahla başlıyorsunuz. Paranız olduktan sonra gelişmiş silahlar alabilirsiniz. Oyun esnasında enerjinizi dolduracak, size roket ve + puan kazandıracak hediyeleri almayı unutmayın ve daima diğer arabaların arkasında olmaya çalışın.

Oyunun Tuşları: Oyunu 'Z', 'X', 'C' ve Yön Tuşları ile oynuyorsunuz. 'Z' füze ya da normal silah seçmemize, 'C' ateş etmemize ve 'X' ise arabamızı daha keskin döndürebilmek için arabamızı kaydırmamıza yarıyor. İyi savaşlar.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı