-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 95 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 2191

3D Oyunlar » 3D Transformers   |   Bu oyun 119579 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

3D Transformers Oyunu Açıklaması 26 Haziran'da vizyona giren Transformers: Yenilenlerin İntikamı filmine benzer bir robot oyunu. Oyun üç boyutlu ve sürükleyici bir yapıda. Yön

26 Haziran'da vizyona giren Transformers: Yenilenlerin İntikamı filmine benzer bir robot oyunu. Oyun üç boyutlu ve sürükleyici bir yapıda. Yönettiğimiz robotla düşman robotları yok ediyoruz ve yeni etaplara geçiyoruz.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra 'PLAY' diyoruz. Karşımıza savaşacağımız alanları gösteren harita geliyor. Buradan dilediğiniz bir yeri seçebiliyorsunuz. Bir sonraki kısımda ise savaşçı robotumuzu düzenliyoruz. Bu kısımda robotumuza savaş gücünü artırıcı çeşitli ekipmanlar takıyoruz. Ancak ilk başladığımız için sadece tek bir robot seçebiliyoruz ve silahlarımızda ilk elde sabit. Ancak isterseniz 'UPGRADE' yazılarının sağ tarafında bulunan siyah kutucuklara tıklayarak ekipmanlarınızın renklerini belirleyebilirsiniz. Bu kısımdan 'GUNS' (silahlar), 'BLADES' (kılıçlar), 'CANNOS' (rokeratar) ve 'ARMOUR' (zırh) seçimleri yapabiliyoruz. Ancak ilk oynayışınız ise sadece size verilenlerle yetinmek zorundasınız. Etapları geçtikçe yeni ekipmanları satın alabiliyorsunuz. Bu kısımı da öğrendiğimize göre sağ alttaki 'CONTINUE' tuşuna basarak oyunumuza başlayalım.

Kontrol Tuşları: Oyun yön tuşları ile oynanıyor. İki kere art arda yukarı tuşuna basarsak robotumuz belirli bir süreliğine o yöne doğru uçuyor. Bu diğer yön tuşları içinde geçerli. Yani mesela iki kere art arda sağ yön tuşuna bastığımızda da robotumuz sağa doğru kısa bir süreliğine uçmaktadır. 'Z' tuşu ile silah değişimlerini (kılıç, silah ve roketatar), 'X' tuşu ile korunabiliyor, 'C' tuşu ile vuruş (X ile hangi silahı belirlemişsek onun vuruşu) yapıyoruz. 'A' tuşu ile kamera açısını değişebiliyoruz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı