-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 143 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 2462

3D Oyunlar » 3D Sokak Basketbolu   |   Bu oyun 55907 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

3D Sokak Basketbolu Oyunu Açıklaması Sokakta iki basketbolcunun kıyasıya mücadelesini konu alan bir 3D oyun. Bu oyunda tek rakibiniz ve tek pota var. Rakiplerinizi birer birer geçip s

Sokakta iki basketbolcunun kıyasıya mücadelesini konu alan bir 3D oyun. Bu oyunda tek rakibiniz ve tek pota var. Rakiplerinizi birer birer geçip sokakların gerçek basketbolcusunun kim olduğunu herkese gösterin.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra 'play' diyerek oyuncumuzu düzenlemeye başlıyoruz. Önümüze gelen ekrandan 'Baller name' kısmına adınızı, 'message on shirt' kısmından t-shirt'ünüzün üstüne yazı, 'jersey number' kısmından T-Shirt'ünüzün arkasına istediğiniz bir numarayı yazabilirsiniz. 'shirt color' kısmından T-shirt'ünüzün, 'bottom color' kısımından ise eşofmanınızın renklerini belirleyebilirsiniz. Oyuncunuzun ayarlarını yaptıktan sonra sağ alttaki 'next' butonuna tıklayarak oyuna başlıyoruz.

Kontrol Tuşları: Oyun 'Mouse' (fare) ile oynanıyor. Adamımızı fare yardımıyla hareket ettiriyoruz. Atak yaptığımız zaman potanın altına geldiğimizde farenin sol tuşuna basılı tutarak sımaç atabiliyoruz. Uzaktan ise 1'lik ya da 2'lik atışlar yapabiliyoruz. Savunma yaptığımız zaman rakibimizden top çalmak için 'Spacebar' (boşluk) tuşuna basıyoruz. Rakibimiz basket atacağı sıra savunmadaysak farenin sol tuşu bu sefer blok yapmamıza yarıyor.

Not: Rakiplerinizi yanılmak için süreklü sağ sol çapraz koşular yaparak pota altına doğru ilerlemeniz ve sımaç atmanız daha mantıklı. Top rakipteyken önünde durup boşluk tuşu ile sürekli top çalmaya çalışınız.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı