-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 136 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 2387

3D Oyunlar » 3D Puanlı Ralli   |   Bu oyun 94087 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

3D Puanlı Ralli Oyunu Açıklaması Hız tutkunu 3D oyun severlerin çok beğeneceği bir oyun. Bu oyunda hızın keyfine varacağınıza eminiz.Nasıl Oynanır:

Hız tutkunu 3D oyun severlerin çok beğeneceği bir oyun. Bu oyunda hızın keyfine varacağınıza eminiz.

Nasıl Oynanır: Oyunumuz yüklendikten sonra sağ alttaki 'START GAME' e tıklıyoruz ve önümüze gelen pencereden yarışacağımız bölümleri seçiyoruz. İlk etapta sadece iki bölüm yarışa açık. bu iki bölümde gereken dereceleri elde ettiğimizde sırasıyla kilitli etaplar da açılıyor. Yarışacağımız etabı seçtikten sonra sıra hangi arabayla yarışacağımızı seçmeye geliyor. Yine burada da ilk etapta sadece iki araba seçime açık. İlerleyen etaplarda yeni arabaları test etme şansımız da oluyor. Arabamızı da seçtikten sonra yarışa başlıyoruz.

Kontrol Tuşları: Oyun yön tuşlarıyla oynanıyor. 'Shift' e basarak drfit yapabiliyoruz. 'Z' tuşu ile nitro basıyoruz. Ancak nitroyu kullanırken sol alttaki aracın motor sıcaklığına dikkat etmelisiniz. Motor sıcaklığı en yüksek seviyeye geldiğinde aracımıza nitro basmaya devam ediyorsak infilak ediyor. 'X' tuşu ile arkamızı kontrol edebiliyoruz. 'P' tuşu ile oyunu durdurabiliyoruz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı