-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 124 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 1921

3D Oyunlar » 3D Pearl Harbor   |   Bu oyun 84766 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

3D Pearl Harbor Oyunu Açıklaması 7 Aralık 1941 aabahı Hawai adalarının Oahu adasında Bulunan Amerikan Pasifik Filosu ve Pearl Harbor askeri üslerine Japon İmparatorluk Deniz Ku

7 Aralık 1941 aabahı Hawai adalarının Oahu adasında Bulunan Amerikan Pasifik Filosu ve Pearl Harbor askeri üslerine Japon İmparatorluk Deniz Kuvvetleri'nin süpriz saldırısı olmuştur. Oyunumuz bu saldırıya benzer bir nitelik taşımaktadır. Oyunda düşman uçaklarını etkisiz hale getirip ve saldırı güçlerini kırmanız gerekiyor. Oyun tam anlamıyla bize I. Dünya savaşı dönemlerindeki Uçak Savaşları hissini veriyor.

Nasıl Oynanıyor: Oyunumuz yüklendikten sonra ilk defa oynuyorsak 'PLAY' ya da kaldığımız yerden devam etmek istiyorsak 'CONTINUE' butonlarından birine tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekrandan bize görevimiz bildiriliyor. 'PLAY' diyerek bu ekranı geçiyoruz ve oyuna başlıyoruz.

Kontrol Tuşları: Oyun yön tuşları ile oynanıyor. Bir çok uçak oyunundaki gibi yukarı yön tuşu uçağımızın burnunu aşağı indireceğinden uçak aşağı doğru hareket ediyor, alt yön tuşu ise uçağın burnunu havaya kaldıracağından uçak yukarıya doğru hareket ediyor. Sağ sol yön tuşları ise uçağı döndürmemize yarıyor. 'X' tuşu ile hedef belirleyebiliyoruz. Belirlediğimiz hedefin hangi yönde olduğu oyun içinde ok işareti ile gösteriliyor. 'Z' tuşu ile ateş ediyoruz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı