-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 183 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 1458

3D Oyunlar » 3D Kick Boks   |   Bu oyun 237801 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

3D Kick Boks Oyunu Açıklaması Kick Boks tutkunlarına uygun çok güzel ve kaliteli bir 3D oyun. Oyunda dövüşçümücü belirliyoruz ve rakiplerimizle tek tek mücadele ediyoruz

Kick Boks tutkunlarına uygun çok güzel ve kaliteli bir 3D oyun. Oyunda dövüşçümücü belirliyoruz ve rakiplerimizle tek tek mücadele ediyoruz. Amacımız hepsini yenip en iyi Kick Boksçu olduğumu göstermek.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra ilk kez oynuyorsak 'PLAY' kaldığımız yerden devam etmek içinse 'CONTINUE' tuşlarına basıyoruz. Karşımıza gelen ekrandan ilk olarak sadece 4 Kick Bokscu seçebiliyoeuz. Bunlar: PATROIT, WARRIOR, DRAGON, GIPSY. Herhangi birini seçerek rakibimizi görüyoruz ve tekrar 'PLAY' diyip dövüşe başlıyoruz.

Kontrol Tuşları: Oyun yön tuşları ile oynanıyor. Yukarı tuşu oyuncumuzu zıplatmaya yarıyor. 'X' yumruk, 'C' tekme atmaya yarıyor. Yön tuşları ve 'X', 'Z' tuşlarını birlikte kullandığımızda çeşitli hareketler yapabiliyoruz. Combo'muz dolduğunda oyuncumuzun üstünde ışık belirdiği zaman özel hareket yapmak için 'Space' (boşluk) tuşunu kullanabiliriz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı