-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 122 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 14742

3D Oyunlar » 3D Go Kart   |   Bu oyun 70623 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

3D Go Kart Oyunu Açıklaması Mario Kart oynayanların çok seveceği ve Mario Kart ile aynı özellikleri taşıyan ancak kahramanlarının farklı olduğu bir oyun. Çiftlik hayv

Mario Kart oynayanların çok seveceği ve Mario Kart ile aynı özellikleri taşıyan ancak kahramanlarının farklı olduğu bir oyun. Çiftlik hayvanları ile yarışabildiğiniz bu oyun iki kişilikte oynanabiliyor ve üstelik 3D.

Oyunda 3 ayrı yarış modu var. Bunlar: 'Grand Prix' olan şampiyona modu, 'Single Race' olan sadece yarış modu, 'Time Trial' olan süreye karşı yarış modudur.

Nasıl Oynanır: Oyunun boyutu büyük olduğu için yüklenmesi biraz uzun sürmektedir. Bu nedenle biraz sabırlı olmanızda fayda var çünkü çok eğleneceğiniz, zevkli bir oyun. Oyun yüklendikten sonra 'One Player' e tıklayarak tek kişilik, 'Two Players' e tıklayarak iki kişilik oynayabiliyoruz. Bir sonraki işlemde yarışmak istediğimiz modu seçiyoruz ve ardından gelen ekrandan ise yarışmak istediğimiz kahramanı seçiyoruz. Eğer iki kişilik yarışmayı açtıysanız ilk seçimde birinci yarışmacı ikinci seçimde ise ikinci yarışmacı kahramanını seçmiş oluyor. Bu işlemden sonra yarışmaya başlıyoruz. Yarışma esnasında sol kısımdan yarışmacıların o anki sıralamaları, sol üst kısımdan kalan süreyi ve sağ üst kısımdan da lap (etapları) takip edebiliriz. Yol üstündeki hedeiyelerden bize çıkanları kahramanımızın üst kısmından takip ediyoruz. Amacımız hediyeden çıkan silahı diğer yarışmalacıları engellemek için kullanmak.

Kontrol Tuşları:
Tek kişilik (One Player) modu seçildiyse: Klavye yön tuşları ile kahramanımızı yönlendiriyoruz. 'Shift' ile drift yapabiliyor, 'Spacebar' (boşluk) tuşu ile aldığımız hediyelerdeki silahları fırlatabiliyoruz. 'Z' tuşu ile arkamıza bakabiliyoruz.

İki kişilik (Two Players) modu seçildiyse: İlk yarışmacı yukarıda belirtilen tuşları aynen kullanıyor, ikinci yarışmacı ise; 'W,A,S,D' tuşları ile kahramanını hareket ettiriyor, 'Tab' tuşu ile drift, 'Q' tuşu ile hediyeleri fırlatıyor ve 'E' tuşu ile arkasına bakabiliyor.

'Esc' ile oyunu kapatabilir, 'P' ile durdurabilir ve 'M' ile müziği kapatıp açabiliriz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı