-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 125 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 2589

3D Oyunlar » 3D At Yarışı   |   Bu oyun 375298 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

3D At Yarışı Oyunu Açıklaması Gerçek at yarışı oyunlarına hasret oyunseverlerimiz için oldukça başarılı bir 3D At Yarışı oyunu olduğunu belirtiriz. Oyunu oynar

Gerçek at yarışı oyunlarına hasret oyunseverlerimiz için oldukça başarılı bir 3D At Yarışı oyunu olduğunu belirtiriz. Oyunu oynarken gerçekten kendinizi profesyonel bir jokeymiş gibi hissedeceksiniz.

Not: Oyunun boyutu büyük olduğu için tam ekran modunda oynamanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra ilk kez oynayacaksak için 'NEW GAME' kaldığımız yerden devam edeceksek 'CONTINUE' basmamız gerekiyor. Karşımıza gelen pencereden at ve jokeyni seçmeleri istenecek. 'NEXT HORSE' ya da 'PREV HORSE' seçenekleri ile at ve jookey seçimi yapabiliyoruz. Her atın ve jokeyin özellikleri farklıdır. Kimisi uzun yol koşucusu, kimi favori koşucu, kimi dürüst koşucu, kimi zayıf-kilolu (uzun pistlerde bu çok önemlidir), kimi ya da avaraj koşucu olarak seçenekler mevcuttur. Kaç kupa kazandıkları da orada ayrıca belirtiliyor. At ve jokeyimizi beğendendikten sonra 'RACE' butonuna tıklayıp oyuna başlıyoruz.

Oyunun Tuşları: Yön tuşları atımıza hareket verdiriyoruz. Yukarı tuşu atımızı koşturuyor, sağ-sol tuşları ise dönmemize yarıyor. 'A' ile arkamıza bakabiliyoruz, 'Z' ile engelle karşılaşırsak atı zıplatabiliyoruz, 'X' ile atı kırbaçlıyoruz. Ancak 'X' tuşu hakkında dikkat etmeniz gereken bir husus var. Bu tuş ile atımız hızlı koşuyor ama bu tuşu idareli kullanmamız gerekiyor. Yani atı hızlı koşturacam diye çok basarsanız sağ altta gözüken atın dayanıklılık gücü biter ve atınız şişerek yarıştan kopar. Aşağıdaki dayanıklılık gücünü de göze alarak kırbaş kullanmanızda fayda var. 'P' tuşu ile oyununuzu durdurup açabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı