-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 132 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 59475

Dövüş Oyunları » İstanbul Kavgası   |   Bu oyun 162862 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

İstanbul Kavgası Oyunu Açıklaması Herkes son günlerde bunu merakla bekliyor. 2009 Yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını, sn. Kadir TOPBAÞ'mı yoksa s

Herkes son günlerde bunu merakla bekliyor. 2009 Yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını, sn. Kadir TOPBAÞ'mı yoksa sn. Kemal KILIÇDAROÐLU'mu kazanacak? Son günlerde tüm haber kanallarında bu soru gündemden düşmemektedir. Biz de Sunoyun sitesi olarak konuyu oyun olarak nasıl işleyebiliriz derken aklımıza 'İstanbul Kavgası' isimli bu oyunu yapmak geldi. Oyunun açıklamaları içinde mevcuttur. Oyunda seçtiğiniz karakter için aynı zamanda oy da kullanmış oluyorsunuz. Kimin ne kadar oynandığı(seçildiği) oyunun girişinde gösterilmektedir.

Nasıl Oynanır:
Oyunu; 'A' - 'S' - 'D' ve yön tuşları ile oynuyoruz. Yukarıdaki özel hareket çubuğu dolduğunda ise 'W' ile seçtiğimiz karakterin özel hareketini yapabiliyoruz.

Not: Bu oyun sayesinde yaptığımız anketin hiçbir bağlayıcılığı yoktur ve bundan dolayı hiçbir yasal yükümlülük sitemiz tarafından kabul edilemez.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı