-Anasayfam Yap- -Sık Kullanılanlara Ekle- -Reklam- -İletişim-

  Aktif Oyuncu: 148 | Oyun Sayısı: 1877 | Bugün Oynanma: 2471

3D Oyunlar » Ölümüne Yarış   |   Bu oyun 74822 kez oynandı.

Tekrar Oyna     Yorum Ekle

Ölümüne Yarış Oyunu Açıklaması Tehlikeyi oyun gibi görenlerin ve yarış için hayatını riske atabilenlerin yarışı. 3D olan bu oyunda adrenalininizin yükseldiğini hissedecek

Tehlikeyi oyun gibi görenlerin ve yarış için hayatını riske atabilenlerin yarışı. 3D olan bu oyunda adrenalininizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Amacınız acımasızca yarışan rakiplerinizi geçmek ve yarışı birinci bitirmektir.

Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra alt kısımda bulunan 'PLAY' ve bir sonraki ekranda gelen sağ alt kısımdaki 'PLAY' butonuna basınız. Önümüze gelen ekrandan yarışacağımız etabı seçebiliyoruz. Ancak bu ilk yarışınız ise sadece ilk etabı seçebiliyorsunuz. Etapları başarılı bir şekilde tamamladıkça yeni etaplar açılacaktır. Etabı seçip sağ alttaki 'NEXT' butonuna tıklayınız. Etabımızı seçtikten sonra sırada yarışacağımız aracı belirlemeye geldi. İlk seçenekte size Hummer sunuluyor. İsterseniz sarı renkli ok işaretlerine tıklayarak diğer araçlardan birini de seçebilirsiniz. Ancak bazı araçlar yeni etaplara geçtiğiniz zaman seçilebilir hale geliyor. Aracımızı da seçtikten sonra sağ alttaki 'NEXT' butonuna bir kez daha tıklıyoruz ve oyunumuza başlıyoruz.

Kontrol Tuşları: Oyun yön tuşları ile oynanıyor. 'Spacebar' (boşluk) tuşu nitro, 'Z' tuşu ise bomba atmamıza yarıyor. Yoldaki eşyaları toplayarak arabamızın hasarını azaltıp nitro ve bomba toplamış oluyoruz.

Bu Kategoriye Ait Diğer Oyunlar

EtiketlerAnasayfa | Reklam | İletişim
En popüler oyunumuz SmackDown, Lol Oyun Bedava Oyunlar
Sitede bulunan tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2009 Loloyun.com
Deneme yazı